خبرگزاری بخدی

امروز ٢٧ جدي ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

جلوگیری از حمله گروهی طالبان بالای ولسوالی بهارک بدخشان

دوشنبه ٢٠ جدي ١٣٩٥ ساعت ١٦:٠٦

 مقام های محلی ولایت بدخشان در شمال کشور می گویند که نیروهای امنیتی در این ولایت از حمله گروهی طالبان بالای ولسوالی بهارک جلوگیری کرده اند.

به گفته منبع در این حمله طالبان آماده شده بودند که با سلاح های سبک و سنگین نیروهای امنیتی در بهارک را مورد حمله قرار بدهند. به گفته منبع در این حمله طالبان آماده شده بودند که با سلاح های سبک و سنگین نیروهای امنیتی در بهارک را مورد حمله قرار بدهند.
یک منبع که نخواست نامش در خبر ذکر شود به خبرگزاری بخدی گفت که طالبان در نظر داشتند شب گذشته دست به یک حمله بزرگ در ولسوالی بهارک بزنند.
به گفته منبع در این حمله طالبان آماده شده بودند که با سلاح های سبک و سنگین نیروهای امنیتی در بهارک را مورد حمله قرار بدهند.
منبع می گوید که طالبان از ولسوالی های همجوار بهارک تجهزات نظامی آورده و در نظر داشتند که از چند استقامت بالای ولسوالی حمله کنند که قبل از انجام این کار، حمله توسط نیروهای امنیتی خنثی شد.
او می گوید که در درگیری که بین نیروهای امنیتی و طالبان رخ داد ۷ تن از جنگجویان طالبان کشته و چندین تن دیگر این گروه زخمی شده اند، منبع اما از شمار زخمی های این رویداد ابراز بی خبری کرد.
طالبان پیش از این موفق شده بودند که ولسوالی بهارک بدخشان را در کنترل خود در بیاورند این بار اما نیروهای امنیتی کشور برنامه این گروه را خنثی کردند.

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks