خبرگزاری بخدی

امروز ٢٧ جدي ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

گروهی که قصد به سرقت بردن سرمایه ملی در شهرداری کابل را داشت دستگیر شد

دوشنبه ٢٠ جدي ١٣٩٥ ساعت ١٥:٤٩

 شهرداری کابل اعلام کرد که در یک عملیات مشترک مبارزه فساد اداری شهرداری و قوماندان زون ۱۰۱ آسمایی کابل، گروهی که قصد دزدی سرمایه ملی را داشت بازداشت شد.

گروه که قصد به سرقت بردن سرمایه ملی در شهرداری کابل را داشت دستگیر شد گروه که قصد به سرقت بردن سرمایه ملی در شهرداری کابل را داشت دستگیر شد
عبدالله حبیب زی سرپرست شهرداری کابل به خبرگزاری بخدی گفت: شب گذشته یک گروپ مافیایی که در نظر داشتند تا سرمایه ملی را در شهرداری کابل به یغما ببرند بازداشت شدند.
آقای حبیب زی می گوید که در میان این گروه چهار کارمند شهرداری کابل شامل هستند که در جریان حیف و میل دارایی عامه باالفعل دستگیر شده اند.
سرپرست شهراری کابل می گوید او در امر مبارزه با فساد جدی است و هر شخصی که مرتک این جرم شود بدون وقفه به دادستانی کشور معرفی خواهد شد.
حبیب زی در حالی از دستگری چهار کارمند شهرداری خبر می دهد که پیش از این نیز صد کارمند این اداره را که متهم به فساد اداری بودند تحت تعقیب و تحقیق عدلی و قضایی قرارداده است.
گفته می شود که از جمله کسانی که پیش از این جرم شان در فساد ثابت شده اند از سوی دادستانی کشور به چندین سال زندان محکوم شده اند.
آقای حبیب زی می گوید که مبارزه با فساد و آوردن اصلاحات یکی از اولویت‌ های کاری ما بوده تا با این روند ظرفیت شهرداری کابل بهبود یافته و از حیف و میل دارایی های عامه جلوگیری شود.

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks