خبرگزاری بخدی

امروز ٢٧ جدي ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

رئال مادرید ۴-۲ کاشیما آنتلرز؛ شاگردان زیدان قهرمان جام جهانی باشگاه ها شدند

يكشنبه ٢٨ قوس ١٣٩٥ ساعت ١٩:٥٥

 دیدار پایانی سیزدهمین دوره از جدال قهرمانان باشگاهی قاره‌های مختلف جهان با قهرمانی رئال مادرید به پایان رسید تا کهکشانی ها برای پنجمین بار فاتح این رقابت ها شوند.

دیدار پایانی سیزدهمین دوره از جدال قهرمانان باشگاهی قاره‌های مختلف جهان با قهرمانی رئال مادرید به پایان رسید تا کهکشانی ها برای پنجمین بار فاتح این رقابت ها شوند. دیدار پایانی سیزدهمین دوره از جدال قهرمانان باشگاهی قاره‌های مختلف جهان با قهرمانی رئال مادرید به پایان رسید تا کهکشانی ها برای پنجمین بار فاتح این رقابت ها شوند.
دیدار فینال رقابت‌های جام جهانی باشگاه ها در سال ۲۰۱۶ امروز (یکشنبه) میان تیم‌های رئال‌ مادرید و کاشیما آنتلرز برگزار شد که این بازی با پیروزی ۴ بر ۲ کهکشانی‌ها در پایان وقت‌های اضافی، خاتمه یافت.
در این بازی رئال ‌مادرید خیلی زود و در دقیقه نهم توسط کریم بنزما گل نخست را به ثمر رساند اما پس از آن ورق بازی به سود میزبان جاپانی برگشت و این تیم یک دقیقه به پایان نیمه اول توسط گاکو شیباساکی کار را به تساوی کشاند.
اتفاق عجیب‌تر در دقیقه ۵۲ رخ داد زمانی که زننده گل نخست کاشیما آنتلرز دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند و در کمال ناباواری، کهکشانی‌ها برای اولین بار عقب افتادند.
در شصتمین دقیقه کریستیانو رونالدو از روی نقطه پنالتی دو تیم را در نتیجه بازی دوباره با یکدیگر برابر کرد.
کاشیما تا پایان بازی موقعیت‌های خوبی برای زدن گل سوم خود داشت اما کم‌دقتی بازیکنانش در زدن ضربات پایانی سبب شد که این موقعیت‌ها یکی پس از دیگری به هدر رود و به این ترتیب بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد جایی که اتفاقات خوبی در انتظار کهکشانی‌ها بود.
هفت دقیقه پس از آغاز وقت‌های اضافه اول (دقیقه ۹۷) رونالدو دومین گل خود را به ثمر رساند. او در دقیقه ۱۰۴ هت‌تریکش را کامل کرد و به این ترتیب خیال کهکشانی‌ها از بابت کسب پیروزی آسوده شد.
رونالدو با سه گلی که در این مسابقه به ثمر رساند شمار گل‌های خود در این تورنمنت را به عدد ۵ رساند و بهترین گلزن تاریخ این رقابت‌ها شد. این چهلمین هت‌تریک کریس رونالدو در رئال بود.
از سویی هم در مسابقات جام باشگاه های جهان، تیم ها این حق را داشتند که در صورت رسیدن بازی به اوقات اضافی، از تعویض چهارم نیز استفاده کنند و برای اولین بار در تاریخ باشگاه رئال مادرید، چهار تعویض در یک دیدار رخ داد و در دقیقه ۱۱۲، رونالدو جای خود را به موراتا داد.
در بازی های قبلی این مسابقات چنین اتفاقی رخ نداده بود و رونالدو اولین بازیکنی شد که به خاطر این قانون از بازی بیرون رفت. ۲ دقیقه بعد، حریف جاپانی نیز چهارمین تعویض خود را انجام داد.
خبرگزاری بخدی

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks