خبرگزاری بخدی

امروز ٢٧ جدي ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

شکست آرسنال مقابل منچسترسیتی و پیروزی بارسلونا در دربی کاتالان

یاسر زندگی - کابل
دوشنبه ٢٩ قوس ١٣٩٥ ساعت ١٠:١٤

 در حساس ترین بازی از شب دوم هفته هفدهم لیگ برتر انگلستان منچسترسیتی موفق شد در حالیکه گول اول را دریافت کرد، در خانه با نتیجه ۲ بر ۱ از سد آرسنال گذر کرده و موقتا به رتبه دوم جدول صعود کند.

استرلینک گول پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند استرلینک گول پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند
بازی در شرایطی آغاز شد که دو تیم برای ماندن در کورس قهرکانی و کاهش فاصله زیاد با چلسی، به امتیازات این دیدار نیاز مبرمی داشتند.
بازی با حملات منچسترسیتی آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه ۳ روی ارسال زمینی سیلوا و حرکت لروی سانه به گول برسد که این اتفاق رخ نداد.
اما ۲ دقیقه بعد و روی اولین حمله، شاگردان ونگر به گول رسیدند. پاس دیدنی الکسیس سانچز درون محوطه جریمه به تئو والکات رسید و این ماجم تند و تیز با ضربه ای دقیق دروازه براوو را باز کرد تا آرسنال در ورزشگاه اتحاد با یک گول از حریف پیش افتد.
در ادامه اما منچستر سیتی ۲ گول له ثمر رساند و یک پیروزی شیرین خانگی را کسب کرد.
بارسلونا ۴-۱ اسپانیول
تیم فوتبال بارسلونا موفق شد در دیداری پرهیجان و پرگول با درخشش لوییز سوارز و عملکرد بی نظیر لیونل مسی فاتح دربی کاتالان شود.
در این دیدار لیونل مسی نمایش فوق العاده ای داشت و کمک کرد تا شاگردان لوییز انریکه به یک پیروزی شیرین مقابل رقیب همشهری برسند.
همانطور که انتظار می رفت بازی با برتری بارسا آغاز کرد و مسی می توانست در دقیقه ۷ روی پاس عالی لوییز سوارز به گل برسد اما ضربه او به کنار دروازه برخورد کرد.
حملات میزبان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۸، سرانجام قفل دروازه اسپانیول باز شد. روی ارسال بلند اینیستا به پشت مدافعان حریف، سوارز صاحب موقعیت شد و در حالی که توسط مدافع اسپانیول تحت فشار قرار گرفته بود، با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

دیدار بارسلونا و اسپانیول دیدار بارسلونا و اسپانیول
برتری بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه دردقیقه ۶۷، روی حرکت فوق العاده مسی، بارسا به گل دوم رسید. ستاره آرجانتینی که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن چند بازیکن حریف، با ضربه ای محکم، دیگو لوپز را به واکنش وادار کرد و توپ برگشتی را لوییز سوارز وارد دروازه کرد.
هنوز بازیکنان اسپانیول از شوک این گل خارج نشده بودند که بار دیگر مسی با به هم ریختن خط دفاعی این تیم، زمینه ساز گل سوم شد. این بار هم مسی چند مدافع حریف را به زیبایی جا گذاشت و در نهایت این جوردی آلبا بود که در موقعیتی تک به تک با دیگو لوپز، کار را تمام کرد.
بعد از این گل بازی کمی از تب و تاب افتاد و بازیکنان میزبان با به گردش درآوردن توپ در زمین خودی، سعی در آرام کردن بازی داشتند اما اسپانیول سرانجام روی یک غافلگیری به گل رسید.
روی همکاری داوید لوپز و جرارد مورنو بود که لوپز با یک شوت پای چپ تماشایی، دروازه تراشتگن را باز کرد. در دقایق پایانی باز هم این بارسایی ها بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و در دقیقه ۹۰، بالاخره خود مسی در این دیدار موفق به گلزنی شد.
این بار روی همکاری با سوارز و پاس عالی او، مسی با دروازه حریف تک به تک شد و با یک ضربه ساده، کار را تمام کرد. در وقت های تلف شده هم تغییری در نتیجه ایجاد نشد و بارسا توانست با نتیجه ۴-۱ به پیروزی برسد.
خبرگزاری بخدی

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks