خبرگزاری بخدی

امروز ٢٧ جدي ١٣٩٥
برنامۀ ملی میثاق شهروندی
Position Title: Communication Officer (Re announced Position Title: Senior Communication Officer (Re announced)
ترمیم وحفظ و مراقبت 65 پروژه برنامه همبستگی ملی در ولایت کنر
په لوګر کی د ملی پیوستون د څارنې، ساتنې اوکارموندنې له لارې 15 پروژې بیاورغول شوی

آمادگی کامل تیم ملی فوتبال بانوان کشور قبل از بازی فردا مقابل هند

دوشنبه ٠٦ جدي ١٣٩٥ ساعت ١٧:٠٦

 کیلی لیندز، سر مربی تیم ملی فوتبال بانوان کشور و کاپیتان تیم ملی قبل از دیدار فردا مقابل تیم ملی بانوان هند اعلام کردند که ملی پوشان افغانستان آمادگی کامل برای این بازی دارند.

بانوان ملی پوش کشور فردا عصر به مصاف تیم ملی فوتبال هند می رود. بانوان ملی پوش کشور فردا عصر به مصاف تیم ملی فوتبال هند می رود.
خانم لیندز همچنان از شرایط تیم ابراز خوشبینی کرده و گفته: نظر به شرایط کنونی که افغانستان دارد خیلی خوشحالم که فدراسیون فوتبال افغانستان همچنان از تیم ملی بانوان حمایت میکند که این واقعاَ قابل ستایش است.
لیندز در ادامه در خصوص آمادگی تیم نسبت به سال های قبل افزود: با آنکه در وقت کمی با هم یک جا شدیم و وقت کمی برای آماده شدن در این مسابقات داشتیم با آن هم ما تلاش زیاد کردیم تا بتوانیم تیم خوبی برای این مسابقات آماده بسازیم.
به گفته او، ملی پوشان کشور از نگاه روحی و روانی آماده اند و امسال نسبت به سال های قبل بازیکنان و کیفیت بازی های تیم متفاوت خواهد بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشور در خصوص تیم حریف نیز گفته: ما بازی های تیم هند را تماشا کرده ایم تیم خوبی است و رقیب سختی برای ما حساب می شود و اینکه افغانستان هیچ گاهی در برابر این تیم پیروز نشده و اولین بار است که در مرحله گروهی با هند برخوردیم برای من جالب است در مقابل این تیم بازی کنیم و امید وارم نیتجه خوبی کسب کنیم.
او همچنان در مورد سیستم بازی فردا گفت که دوست دارد سیستم بازی تیم را همیش تغییر دهد که این نظر به حالت بازی بر می گردد‌ و او متکی به یک سیستم تیمی نیست.
در همین حال شبنم مبارز، کپتان تیم ملی بانوان افغانستان نیز گفت که سال ۲۰۱۴ آنها موفق به کسب نتیجه نشد ولی اکنون با تغیراتی که در تیم و در کادر مربیگری تیم ایجاد شده است آنها نسب به سال قبل بازی متفاوتی انجام خواهند داد.
کاپیتان کشور گفته که او همیشه به آینده نگاه می کند و نظر به اینکه آخرین بازی تیم ملی کشور در این رقابت ها است، تلاش می کنند که بازی خوبی به نمایش بگذارند.
بانوان ملی پوش کشور فردا عصر به مصاف تیم ملی فوتبال هند می رود.
خبرگزاری بخدی

اشتراک با دوستان:

پرينت

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

تبلیغات

وضعیت هوا

صفحه فیس بوک ما

خبرگزاری بخدی

تازه ترين تحولات افغانستان و منطقه ديزاين و توسعه وبسايت توسط TechSharks